AZS Politechnika Rzeszów - Turniej główny I OTK bez Piotra Chmiela
Turniej główny I OTK bez Piotra Chmiela

17 paĹşdziernika 2009, 20:36 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Piotrowi Chmielowi nie udało się zakwalifikować do najlepszej "szesnastki" rozgrywanego w Nowej Rudzie I Otwartego Turnieju Kwalifikacyjnego seniorów w tenisie stołowym. Swoich rywali poznała tymczasem trójka pozostałych reprezentantów BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechnika Rzeszów.

Tomasz Lewandowski, Alan Woś i Paweł Chmiel, z racji rozstawienia, miejsce w turnieju głównym mieli zagwarantowane z góry. I tak, Lewandowski zagra w 1/8 finału z Pawłem Fertikowskim, Woś za przeciwnika ma Krzysztofa Kaczmarka, a Pawła Chmiela los skojarzył z Bartoszem Suchem.

Piotr Chmiel został ostatecznie sklasyfikowany na miejscach 25 - 28. W grupie uległ on Mateuszowi Gołębiowskiemu 1-3 i Jackowi Nowokuńskiemu 1-3, wygrywając jedynie z Mieczysławem Suchym 3-2. Turniej pocieszenia rozpoczął również od porażki - z Szymonem Malickim 1-3. W ostatnim swoim występie pokonał Artura Baranowskiego 3-1.