AZS Politechnika Rzeszów - Akademicy jadą do jaskini lwa
Akademicy jadą do jaskini lwa

Akademicy jadą do jaskini lwa


17 listopada 2009, 09:04 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Już dziś o godzinie 18. pingpongistów BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechniki Rzeszów czeka najtrudniejszy mecz pierwszej rundy spotkań tegorocznej ekstraklasy. Podopieczni trenera Tadeusza Czułno w Grodzisku Mazowieckim zmierzą się bowiem z aktualnym mistrzem Polski, Bogorią.Akademicy na pewno mają w pamięci znakomite boje toczone z Bogorią w fazie play-off kończącej ubiegły sezon. Po porażce w pierwszym półfinałowym meczu w Rzeszowie, rewanż w Grodzisku Mazowieckiem miał dla zawodników prowadzonych przez trenera Tomasza Redzimskiego być zwykłą formalnością.

Tymczasem rzeszowianie zagrali bez kompleksów i sensacyjnie wyrównali stan rywalizacji na 1-1. Nie byli jednak już w stanie ograć Bogorii wzmocnionej awaryjnie przez Czecha Martina Olejnika i ostatecznie, po trzech meczach, to rywale awansowali do wielkiego finału.

Dziś pierwsza szansa rewanżu za tamte wydarzenia. Łatwo jednak nie będzie, biorąc pod uwagę fakt, że pingpongiści Bogorii w tym sezonie w lidze jak dotąd nie zaznali goryczy porażki. Początek meczu o godzinie 18.

Czytano: 1343 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska