AZS Politechnika Rzeszów - Rzeszowscy akademicy wracają do akcji
Rzeszowscy akademicy wracają do akcji

Rzeszowscy akademicy wracają do akcji


4 stycznia 2010, 14:54 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

W najbliższy weekend, po świątecznej przerwie, rozgrywki wznawia pingpongowa ekstraklasa. Zawodnicy BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechniki Rzeszów w pierwszym pojedynku rundy rewanżowej zmierzą się u siebie z zajmującą obecnie przedostatnie miejsce w tabeli ekipą LUKS PEŁCZ DIAMANT Górki Noteckie.Akademicy stawią czoła byłej drużynie Alana Wosia w sobotę o godzinie 11:00, oczywiście w Centrum Dydaktyczno - Sportowym Politechniki Rzeszowskiej. Zgodnie z ogłoszonym niedawno terminarzem, tydzień poźniej podopieczni trenera Tadeusza Czułno zagrają w Drzonkowie z miejscowym ZKS-em, a w ostatni dzień stycznia czeka ich wyjazd do Ostródy.

Najciekawiej zapowiadającym się pojedynkiem rundy rewanżowej będzie oczywiście mecz z drużyną aktualnych mistrzów Polski, BOGORIĄ Grodzisk Mazowiecki. Ten zaplanowany został z kolei na ostatni dzień marca - będzie to 16. kolejka ligowa. Rewanż na wicemistrzach kraju, GORZOVII ROMUS Gorzów, rzeszowianie będą mogli natomiast wziąć w ostatniej rundzie sezonu zasadniczego, 17 kwietnia.

Pozostając w temacie ekipy z Gorzowa, serdecznie informujemy, że w dziale Wideo można obejrzeć zapis z grudniowej potyczki AZS - Gorzovia, zakończonej wygraną gości 3:1. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się ze zaktualizowanym kalendarzem rozgrywek, tak, by uwadze nie umknęła żadna z rozgrywanych w Rzeszowie, wiosennych potyczek aktualnych brązowych medalistów mistrzostw Polski.

Czytano: 1314 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska