AZS Politechnika Rzeszów - Paweł Chmiel udał się do Słowenii
Paweł Chmiel udał się do Słowenii

18 stycznia 2010, 20:52 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Ireneusz Kanabrodzki

Prosto z Drzonkowa, gdzie w sobotę pingpongiści BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechniki Rzeszów wygrali mecz 11. kolejki ekstraklasy mężczyzn, na rozgrywany w Słowenii turniej rangi Pro Tour udał się Paweł Chmiel. Zawody rozpoczynają się jutro i potrwają do soboty.

Kwalifikacje toczą się w trzyosobowych grupach - pierwszy pojedynek czeka rzeszowianina jutro wieczorem, a przeciwnikiem będzie Węgier Mate Moricz. W środę w godzinach południowych z kolei Chmiel zmierzy się ze Szkotem Gavinem Rumgayem.

Poza Pawłem Chmielem, w turnieju kwalifikacyjnym barw Polski bronić będą: Mateusz Gołębiowski, Bartosz Such, Paweł Fertikowski, Patryk Chojnowski, Daniel Górak, Patryk Jendrzejewski, Filip Szymański oraz Artur Daniel. Zapewniony start w turnieju głównym ma ponadto Lucjan Błaszczyk.