AZS Politechnika Rzeszów - W czwartek mecz z Nadarzynem - musisz tam być!
W czwartek mecz z Nadarzynem - musisz tam być!

W czwartek mecz z Nadarzynem - musisz tam być!


2 lutego 2010, 22:37 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Kolejne ligowe spotkanie rozegrają w najbliższy czwartek w Centrum Dydaktyczno - Sportowym przy ulicy Poznańskiej pingpongiści BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechniki Rzeszów. Rywalem podopiecznych trenera Tadeusza Czułno, zajmujących aktualnie trzecią lokatę w tabeli ekstraklasy, będzie szósta drużyna ligi, GLKS Nadarzyn.GLKS to bardzo nieobliczalna ekipa, której liderem jest dwukrotny mistrz Polski w singlu, Marcin Kusiński. Nadarzynianie grają ostatnio bardzo nierówno - rundę rewanżową rozpoczęli od wygranej 3:2 nad ZKS Drzonków, następnie przegrywając 0:3 z Gorzovią Gorzów. Dalej, dość niespodziewanie, wygrali 3:2 z Pogonią Lębork i równie niespodziewanie ulegli 0:3 klubowi z Górek Noteckich.

W tabeli rzeszowian dzielą od najbliższych rywali zaledwie dwa punkty. Akademicy doskonale zdają sobie sprawę, że porażka postawiłaby ich w bardzo nieciekawej sytuacji i zapowiadają, że w czwartek nadarzynianie opuszczą stolicę Podkarpacia z pustymi rękami.

Waga pojedynku AZS - GLKS wzbudziła spore zainteresowanie w lokalnych mediach. Na halę Politechniki zawitają kamery TVP Rzeszów, która w piątek bądź sobotę w godzinach popołudniowych wyemituje obszerną, półgodzinną relację ze spotkania.

Sympatyków tenisa stołowego z Podkarpacia nie trzeba więc chyba specjalnie zachęcać do tego, by w czwartek o godzinie 17. w jak największej liczbie zjawić się w Centrum Dydaktyczno - Sportowym, ul. Poznańska 2A. Tych wszystkich zaś, którzy nie będą mogli osobiście dopingować brązowych medalistów mistrzostw Polski, zapraszamy przed telewizory - data transmisji zostanie potwierdzona niebawem.

Czytano: 1456 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska