AZS Politechnika Rzeszów - Nowe terminy rozgrywek ekstraklasy
Nowe terminy rozgrywek ekstraklasy

14 kwietnia 2010, 12:50 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego informuje o nowych terminach rozgrywek ekstraklasy mężczyzn, które zostały zawieszone w związku z tygodniową żałobą narodową i planowanymi na najbliższy weekend uroczystościami państwowymi ku czci tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Zgodnie z nowymi terminami, pojedynek pingpongistów BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechniki Rzeszów z PKS Opoką Trzebinia odbędzie się w poniedziałek, 19 kwietnia o godzinie 19:00. W Gorzowie zaś podopieczni trenera Tadeusza Czułno zagrają z Gorzovią w czwartek, 22 kwietnia o godzinie 18:00.

Terminy fazy play-off ekstraklasy zostaną podane 20 kwietnia.

Polski Związek Tenisa Stołowego sugeruje jednocześnie, aby wszystkie poniedziałkowe mecze zostały poprzedzone minutą ciszy ku czci Ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem.