AZS Politechnika Rzeszów - Nowy terminarz - na początek wyjazd do Trzebinii
Nowy terminarz - na początek wyjazd do Trzebinii

Nowy terminarz - na początek wyjazd do Trzebinii


29 lipca 2010, 10:40 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawił terminarz na nowy sezon rozgrywek Superligi mężczyzn. Pingpongiści Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Rzeszów rozpoczną zmagania 21 września, od wyjazdowego pojedynku z ekipą PKS Opoka Trzebinia.Od nadchodzącego sezonu wszystkie mecze ekstraklasy rozgrywane będą już nie w weekendy, a we wtorki - ma to związek z umową na prawa do transmisji spotkań, jaką władze Superligi podpisały ze stacją "Orange Sport".

Tydzień po powrocie z Trzebinii, rzeszowianie u siebie podejmą Ternaeben Pogoń Lębork, a 5 października, znów w hali Politechniki, zmierzą się z GLKS Wanz Scania Nadarzyn. Następnie akademików czeka dwa wyjazdy - najpierw do Drzonkowa na mecz z ZKS, a następnie do Grudziądza na pojedynek z beniaminkiem, ASTS Olimpia-Unia.

Listopad rozpocznie się od spotkania w Rzeszowie z innym beniaminkiem, BTTS Silesia Miechowice, a następnie podopiecznych trenera Tadeusza Czułno czekają wyjazdowe mecze z dwoma bardzo wymagającymi zespołami - GKS Gorzovia Gorzów oraz KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Pierwsza runda zakończy się u siebie - pojedynkiem z MLKS Ostródzianka Condohotels Morliny Ostróda.

Pełny terminarz pierwszej rundy znaleźć można na stronie internetowej PZTS.pl.

Czytano: 1568 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska