AZS Politechnika Rzeszów - SPAR nowym sponsorem strategicznym akademików!
SPAR nowym sponsorem strategicznym akademików!

23 sierpnia 2010, 08:51 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że sekcja tenisa stołowego Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Rzeszów podpisała umowę z nowym sponsorem strategicznym - siecią supermarketów SPAR. Nazwę firmy będzie promować ekstraklasowa drużyna akademików, prowadzona przez trenera Tadeusza Czułno.

Firma SPAR to największa na świecie sieć supermarketów, działająca w 33 państwach, w 12200 sklepach, realizująca każdego dnia oczekiwania 11 milionów klientów. Jej sprzedaż w 2009 roku wyniosła 28,5 miliardów euro.

Od pewnego czasu przynależy ona do grupy kapitałowej Bać-Pol - ta z kolei nazwa powinna być już dobrze znana sympatykom podkarpackiego tenisa stołowego, gdyż to właśnie pod szyldem "BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechnika Rzeszów" sięgali po brązowy medal mistrzostw Polski w 2009 roku oraz prestiżowy Superpuchar Polski w 2010 roku pingpongiści znad Wisłoka.

Naturalnie, SPAR nie po raz pierwszy angażuje się w sportowy sponsoring. Największa dotychczas akcja tego typu odbyła się w lutym 2008 roku, kiedy to SPAR był głównym sponsorem rozgrywanych w Moskwie Halowych Mistrzostw Europy.