AZS Politechnika Rzeszów - Rzeszowianie inaugurują nowy sezon Superligi
Rzeszowianie inaugurują nowy sezon Superligi

20 września 2010, 22:13 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Wyjazdowym pojedynkiem z PKS Opoka Trzebinia pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów zainaugurują rozgrywki Superligi mężczyzn w sezonie 2010/2011. Podopieczni trenera Tadeusza Czułno zmierzą się z przebudowaną ekipą z województwa małopolskiego we wtorek o godzinie 18:00.

W kadrze ekipy z Trzebinii z zeszłego sezonu ostał się ledwo jeden zawodnik - Jakub Perek. Zespół opuścili za to zarówno Krzysztof Kaczmarek, jak i Dariusz Kiełb. W ich miejsce sprowadzono Bogusława Koszyka z Górek Noteckich, a także mającego za sobą znakomite rozgrywki w I lidze mężczyzn, Jarosława Tomickiego - ojca sukcesu BTTS Silesia Miechowice, jakim był awans do Superligi.

Pod względem stabilności kadrowej, rzeszowianie prezentują się zupełnie inaczej - przystępują oni bowiem do nowego sezonu z tym samym "kręgosłupem", który niedawno przyczynił się do triumfu w Superpucharze Polski. Ekipę akademików opuścił co prawda Alan Woś, jednak w klubie nadal występować będą: Tomasz Lewandowski oraz bracia Paweł i Piotr Chmielowie.