AZS Politechnika Rzeszów - Piotr Chmiel: czuję komfort psychiczny
Piotr Chmiel: czuję komfort psychiczny

Piotr Chmiel: czuję komfort psychiczny


23 września 2010, 22:53 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Od mocnego uderzenia rozpoczął sezon Piotr Chmiel. Reprezentant SPAR AZS Politechniki Rzeszów we wtorkowym spotkaniu ligowym z EPS Besser Opoką Trzebinia pokonał bowiem wicemistrza Polski, Jarosława Tomickiego, zdobywając dla akademików bardzo ważny punkt. W pomeczowym wywiadzie dla serwisu e-pingpong.pl przyznał, że wiąże z tegorocznymi rozgrywkami spore nadzieje.Piotr Chmiel do tej pory o miejsce w meczowej "trójce" musiał zazwyczaj toczyć bój z Alanem Wosiem. Transfer tego ostatniego do pierwszoligowej ekipy z Radzynia Podlaskiego sprawił, że urodzony w Lublinie 24-latek będzie mógł teraz zachowywać odpowiedni rytm meczowy.

- To dla mnie bardzo ważne. Wiem, że wystąpię w każdym meczu, a to daje mi komfort psychiczny - mówił Piotr Chmiel po swoim występie w Trzebinii. - Mecz był dosyć trudny. Na salę wdarła się wilgoć, która utrudniała grę. Okładziny były mokre. Kto pierwszy przejmował inicjatywę, ten zdobywał punkty. To w zasadzie wszystko.

- Jestem zadowolony, że udało mi się dołożyć ten jeden, bardzo ważny punkt do dorobku naszego zespołu. Z pewnością dzięki mojej wygranej, lżej grało się Tomkowi Lewandowskiemu.

Czytano: 2323 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska