AZS Politechnika Rzeszów - SPAR AZS znów w telewizji. I to dwa razy!
SPAR AZS znów w telewizji. I to dwa razy!

SPAR AZS znów w telewizji. I to dwa razy!


22 listopada 2010, 13:38 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów wyrastają powoli na najbardziej medialnych zawodników pierwszej rundy rozgrywek Superligi mężczyzn. Z niekrytą satysfakcją pragniemy bowiem poinformować, że stacja Orange sport info przeprowadzi transmisję "na żywo" z dwóch najbliższych pojedynków akademików w lidze.Orange sport info transmitowało już jeden tegoroczny wyjazdowy mecz rzeszowian - przeciwko ASTS Olimpia-Unia Grudziądz. Teraz włodarze stacji zdecydowali się zabrać swoje kamery do Grodziska Mazowieckiego, gdzie już jutro podopieczni trenera Tadeusza Czułno zagrają z mistrzami Polski, Bogorią.

Tydzień później akademicy - już we własnej hali - podejmą ekipę Condohotels Morliny Ostróda. Ranga tego meczu jest ogromna, gdyż spotkają się ekipy obecnie zajmujące czwartą i piątą pozycję w tabeli, mające chrapkę na grę w kończącej sezon fazie play-off.

Początek obydwu pojedynków, z racji na transmisję, wyjątkowo o godzinie 17:00. Przekaz "na żywo" będzie można oglądać zarówno za pośrednictwem telewizji, jak i Internetu - w tym celu wystarczy udać się na stronę Orange sport info. Już teraz gorąco zapraszamy na halę, przed ekrany telewizorów bądź monitory komputerów!

Czytano: 1618 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska