AZS Politechnika Rzeszów - Debiut Leszka Kucharskiego w telewizji!
Debiut Leszka Kucharskiego w telewizji!

Debiut Leszka Kucharskiego w telewizji!


24 stycznia 2011, 09:03 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Już po raz czwarty w tym sezonie mecz ligowy z udziałem pingpongistów SPAR AZS Politechniki Rzeszów będzie transmitowany "na żywo" za pośrednictwem kanału Orange sport info. Tym razem kamery stacji zawitają do Nadarzyna, gdzie akademicy zmierzą się z ekipą GLKS Wanzl Scania.Pojedynek w skali ogólnopolskiej budzi zainteresowanie przede wszystkim z jednego względu: po raz pierwszy w narożniku SPAR AZS znajdzie się trener Leszek Kucharski. Choć współpracę z akademikami rozpoczął on wraz z nowym rokiem, wcześniej nie mógł uczestniczyć w spotkaniach ligowych - ze względu na wyjazd do Australii.

Debiut w roli szkoleniowca rzeszowian przypadnie w meczu przeciwko aktualnie zajmującej ostatnią pozycję w tabeli drużynie z Nadarzyna. Trener Kucharski przede wszystkim będzie musiał podpowiedzieć swoim podopiecznym jak powstrzymać lidera zespołu, Marcina Kusińskiego - dwukrotnego indywidualnego mistrza Polski w tenisie stołowym.

Partnerować mającemu obecnie 39 lat pingpongiście będą zapewne Zbigniew Grześlak (bilans gier w tym sezonie: 5:10), a także Chińczyk Xu Rui (1:11).

Początek meczu zaplanowano na wtorek, na godzinę 17:15. Transmisję można oglądać zarówno poprzez pasmo telewizyjne, jak i stronę internetową Orange sport info.

Czytano: 1570 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska