AZS Politechnika Rzeszów - Kucharski debiutuje przed własną publicznością
Kucharski debiutuje przed własną publicznością

31 stycznia 2011, 18:54 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Superliga.com.pl

Już jutro pingpongistów SPAR AZS Politechniki Rzeszów czeka pierwszy we własnej hali pojedynek ligowy pod wodzą nowego trenera Leszka Kucharskiego. Przeciwnikiem akademików będzie zajmująca aktualnie siódme miejsce w tabeli ekstraklasy mężczyzn, ekipa ZKS Drzonków.

Rzeszowianie przystępują do tego ważnego meczu w bojowych nastrojach, chcąc pójść za ciosem po zwycięstwie odniesionym w miniony wtorek, w wyjazdowym spotkaniu z GLKS Wanzl Scania Nadarzyn. Wczoraj i dziś pingpongiści trenowali wraz z Leszkiem Kucharskim, by być jak najlepiej przygotowanym do jego debiutu w roli szkoleniowca w rzeszowskiej hali.

Rywale akademików w ostatnim spotkaniu ligowym przegrali u siebie 1:3 z drużyną Ternaeben Pogoń Lębork. Trzeba jednak dodać, że spotkanie to rozgrywane było 11 stycznia, a mecze drzonkowian z dwóch ostatnich kolejkach zostały przełożone na terminy późniejsze. Trudno więc przewidzieć jak na dyspozycję Chińczyka Lei Yi (bilans w lidze: 9:5), Jacka Nowokuńskiego (4:7) oraz Daniela Bąka (3:11) wpłynie trzytygodniowa przerwa w zmaganiach o punkty.

Superliga mężczyzn: SPAR AZS Politechnika Rzeszów - ZKS Drzonków
1 lutego 2011 roku, godz. 18:00, ul. Poznańska 2a
(Centrum Dydaktyczno - Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Wstęp wolny.