AZS Politechnika Rzeszów - Akademicy triumfują w Miechowicach!
Akademicy triumfują w Miechowicach!

22 lutego 2011, 21:53 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów powrócili na zwycięską drogę, pokonując w wyjazdowym meczu ekstraklasy mężczyzn ekipę BTTS Silesia Miechowice. Akademicy na trudnym terenie zaprezentowali bardzo dobrą grę i wygrali pewnie 3:0.

Po porażkach z drużynami ZKS Drzonków i ASTS Olimpia-Unia Grudziądz, rzeszowianie potrzebowali na nowo złapać oddech. Spotkanie świetnie rozpoczął kapitan Tomasz Lewandowski - w czterech setach pokonał on Czecha Michała Kleprlika i dał sygnał do ataku braciom Pawłowi i Piotrowi Chmielom.

Temu pierwszemu przyszło zmierzyć się z Karolem Strowskim-Prusem. Podobnie jak "Lewy", Paweł Chmiel również oddał rywalowi jednego seta, notując przekonującą wygraną. Najwięcej namęczyć musiał się Piotr Chmiel, który z Karolem Szotkiem zwyciężył dopiero po pięciosetowej walce.

BTTS Silesia Miechowice - SPAR AZS Politechnika Rzeszów 0:3
Michał Kleprlik - Tomasz Lewandowski 1:3