AZS Politechnika Rzeszów - Tomasz Lewandowski w roli grającego trenera
Tomasz Lewandowski w roli grającego trenera

Tomasz Lewandowski w roli grającego trenera


18 lipca 2011, 17:19 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Tomasz Lewandowski, kapitan SPAR AZS Politechniki Rzeszów, wraz z rozpoczęciem nowego sezonu zawodnik poszerzy gamę swoich obowiazków. Teraz będzie sprawował funkcję grającego trenera drużyny, korzystając z pomocy bardziej doświadczonych w tym fachu: Tadeusza Czułno oraz Leszka Kucharskiego.

- By zatrudnić trenera, byłby potrzebny większy budżet, dlatego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie - przyznaje zawodnik. - Jestem w stanie pomóc kolegom w motywacji. Znamy się dosyć długo, mamy ze sobą dobry kontakt. To z pewnością ułatwi nam współpracę.

- Jeśli chodzi o cykl przygotowań, to konsultujemy się z Leszkiem Kucharskim, a Tadeusz Czułno pomaga nam w sprawach organizacyjnych.

To wszystko ma pomóc pingpongistom SPAR AZS w wywalczeniu jak najlepszych w nadchodzącym sezonie. Rzeszowianie właśnie są w drodze do Madery, gdzie lada dzień rozpoczynają się Akademickie Mistrzostwa Europy, a w sierpniu czeka ich wyjazd do chińskiego Shenzen - na letnią Uniwersjadę. Rozgrywki Superligi mężczyzn rozpoczną się 6 września.

Czytano: 1750 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska