AZS Politechnika Rzeszów - Politechnika Rzeszowska z brązowymi medalami AME!
Politechnika Rzeszowska z brązowymi medalami AME!

Politechnika Rzeszowska z brązowymi medalami AME!


21 lipca 2011, 20:47 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Na trzecim miejscu zakończyli zmagania drużynowe reprezentanci Politechniki Rzeszowskiej na rozgrywanych na portugalskiej Maderze Akademickich Mistrzostwach Europy w tenisie stołowym! Rzeszowianie sięgnęli po brązowe medale wspólnie ze Słoweńcami z uniwersytetu w Ljubljanie.Do pobrania: komplet wyników

Po przebrniętych w błyskawicznym tempie zmaganiach grupowych bracia Paweł i Piotr Chmielowie, wspierani przez Damiana Wojdyłę, w ćwierćfinale w równie znakomtym stylu pokonali Brytyjczyków z uniwersytetu w Cambridge, triumfując 3:0. Już sam awans do półfinału dopiero rozpoczynających przygotowania do nowego sezonu pingpongistów należy uznać za sukces.

W najlepszej "czwórce" studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej natrafili na reprezentantów Rosyjskiego Uniwersytetu Humanistycznego. Ci postawili już poprzeczkę zbyt wysoko, pewnie wygrywając 3:0 i awansując do finału.

Od jutra rozpoczynają się zmagania deblowe, w których parę stworzą bracia Chmielowie, jak również turniej par mieszanych - tutaj udział wezmie cała trójka rzeszowian.

Do pobrania: "drabinka" turnieju par deblowych | "drabinka" turnieju par mieszanych

Czytano: 1941 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska