AZS Politechnika Rzeszów - Lewandowski trzeci podczas I OTK Seniorów!
Lewandowski trzeci podczas I OTK Seniorów!

Lewandowski trzeci podczas I OTK Seniorów!


20 września 2011, 13:49 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów podczas rozgrywanyego w miniony weekend w Nowej Rudzie I Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów. Tomasz Lewandowski zmagania zakończył na miejscach 3-4, a na pozycjach 9-12 sklasyfikowany został Paweł Chmiel. W turnieju - ze względu na kontuzję dłoni - nie wziął udziału Piotr Chmiel.Do pobrania: pełne wyniki i klasyfikacje końcowe

Tomasza Lewandowskiego od wielkiego finału dzielił jeden set - rzeszowianin remisował bowiem 3:3 w półfinale z późniejszym triumfatorem turnieju, Danielem Górakiem. Wcześniej rzeszowianin pokonał na swojej drodze klubowego kolegę, Pawła Chmiela, a także Roberta Florasa z Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

Grający trener SPAR AZS, z racji wysokiego rozstawienia, do gry przystąpił dopiero w niedzielę - od razu do turnieju głównego. Przywileju takiego nie miał Paweł Chmiel, który musiał rywalizować w eliminacjach. Bez większych problemów wygrał jednak swoją grupę, a w pierwszej rundzie turnieju głównego los dość pechowo skojarzył go z Lewandowskim.

Czytano: 1608 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska