AZS Politechnika Rzeszów - Rzeszowianie sprawdzą formę mistrzów Polski
Rzeszowianie sprawdzą formę mistrzów Polski

Rzeszowianie sprawdzą formę mistrzów Polski


25 paĹşdziernika 2011, 09:39 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów, po przerwie przeznaczonej na Mistrzostwa Europy seniorów w Gdańsku/Sopocie, powracają do ekstraklasowego stołu. Dziś w Grudziądzu czeka ich bardzo trudny pojedynek z ekipą Olimpia-Unia - aktualnymi drużynowymi mistrzami Polski. To hit 4. kolejki Superligi mężczyzn, z którego bezpośrednią transmisję przeprowadzi stacja Orange Sport.NA ŻYWO: transmisja wideo Orange Sport - od godz. 16:10

Po dwóch pojedynkach rzeszowianie mają na swoim koncie cztery punkty, wygrywając sensacyjnie w Gorzowie z GKS Gorzovią Romus 3:1, a także ulegając u siebie 2:3 zespołowi Armada BTTS Silesia Miechowice - z niesamowitym Chińczykiem Wang Chenem w składzie.

Dziś przed "akademikami" równie trudne wyzwanie - po drugiej stronie stołu pojawią się bowiem reprezentanci Polski: Bartosz Such i Mateusz Gołębiowski, a także nieobliczalny Chińczyk Li Bochao. Pierwsza dwójka w zeszłym sezonie poprowadziła Olimpię-Unię do tytułu mistrzowskiego, w rundzie zasadniczej notując bilanse spotkań, odpowiednio: 28:3 oraz 18:5.

Transmisję "na żywo" z hali z Grudziądza przeprowadzi kanał Orange Sport. Mecz będzie można śledzić za pośrednictwem strony internetowej stacji, od godz. 16:10.

Czytano: 1397 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska