AZS Politechnika Rzeszów - Rzeszowianie powalczą o punkty w Radzyniu
Rzeszowianie powalczą o punkty w Radzyniu

Rzeszowianie powalczą o punkty w Radzyniu


14 listopada 2011, 21:43 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Kolejna niełatwa, wyjazdowa przeprawa czeka we wtorek pingpongistów SPAR AZS Politechniki Rzeszów. Akademicy udadzą się do Radzynia Podlaskiego, gdzie przyjdzie im zmierzyć się w ramach szóstej kolejki Superligi mężczyzn z niepokonaną w obecnym sezonie, miejscową ekipą UKTS Alfa Bank Spółdzielczy.Po czterech spotkaniach najbliżsi rywale rzeszowian mają na swoim koncie aż dziesięć punktów i zajmują trzecią lokatę w tabeli, pozostając jedną z zaledwie dwóch niezwyciężonych drużyn. Na lidera UKTS Alfy dość niespodziewanie wyrósł Czech Radek Mrkvicka, który w dotychczasowej części sezonu z ośmiu rozegranych gier przegrał zaledwie jedną - i to po pięciosetowej walce z samym Lucjanem Błaszczykiem.

Czech w pokonanym polu pozostawił już jednak takich graczy jak Jarosław Tomicki, Mateusz Gołębiowski czy rewelacyjny Chińczyk Wang Chen. Rzeszowscy akademicy nie będą więc mieli łatwego zadania - tym bardziej, że mającego 37 lata byłego reprezentanta kadry narodowej naszych południowych sąsiadów będzie wspierał o trzy lata starszy, dwukrotny indywidualny mistrz Polski Marcin Kusiński, a także Chińczyk Xu Wenliang.

Relację "punkt po punkcie" z meczu będzie można śledzić za pośrednictwem strony Superliga.com.pl. Początek we wtorek o godzinie 18:00.

Czytano: 1376 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska