AZS Politechnika Rzeszów - AZS zagra z Odrą - "na żywo" w Orange Sport!
AZS zagra z Odrą - na żywo w Orange Sport!

AZS zagra z Odrą - "na żywo" w Orange Sport!


19 listopada 2011, 21:36 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów ani na moment nie wypadają z ligowego rytmu - już w najbliższy wtorek czeka ich pojedynek z ekipą LKS Odra Roeben Miękinia. Spotkanie to dla akademików niezwykle prestiżowe, zważywszy na fakt, że w hali Politechniki będą obecne kamery stacji Orange Sport, która przeprowadzi z niego bezpośrednią transmisję!Rzeszowianie przystępują do meczu w znakomitych nastrojach, po odniesionej w fantastycznym stylu kolejnej wyjazdowej wygranej na trudnym terenie - przeciwko niepokonanej dotąd ekipie UKTS Alfa Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski (3:0). Co ciekawe, choć po pięciu rozegranych kolejkach akademicy mają na swoim koncie dziewięć punktów, to zaledwie jeden z nich został wywalczony we własnej hali.

Brązowi medaliści mistrzostw Polski z sezonu 2009/2010 chcą wreszcie wygrać przed miejscową publicznością. Z teoretycznego punktu widzenia, okazja nadarza się ku temu znakomita - do Rzeszowa zawitają bowiem pingpongiści z Miękinii, aktualnie zamykający ligową tabelę. Najbliżsi rywale jak dotąd wywalczyli tylko jeden punkt, za to zdobycz ta padła ich łupem w ostatnim występie, kiedy dwie swoje gry wygrał lider zespołu, Piotr Chodorski.

Transmisję "na żywo" z pojedynku SPAR AZS - Odra Roeben przeprowadzi kanał Orange Sport. Mecz będzie można śledzić za pośrednictwem strony internetowej stacji.

Superliga mężczyzn: SPAR AZS Politechnika Rzeszów - LKS Odra Roeben Miękinia

22 listopada 2011, godz. 16:00, ul. Poznańska 2a
(Centrum Dydaktyczno - Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Wstęp wolny.

Czytano: 1426 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska