AZS Politechnika Rzeszów - Rzeszowianie podejmą Gorzovię Gorzów
Rzeszowianie podejmą Gorzovię Gorzów

Rzeszowianie podejmą Gorzovię Gorzów


9 stycznia 2012, 10:34 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Po świąteczno - noworocznej przerwie do ekstraklasowych stołów powracają pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów. W pierwszym pojedynku rundy rewanżowej Superligi mężczyzn "akademików" czeka pojedynek z ekipą GKS Gorzovia Romus Gorzów. Rozegrany on zostanie we wtorek o godzinie 18:00 w hali przy ul. Poznańskiej.Rzeszowianie pierwszą rundę zakończyli na wysokim, czwartym miejscu. Utrzymanie się w czołowej "czwórce" Superligi do końca sezonu to cel priorytetowy - jest to bowiem przepustka do walki w fazie play-off o medale mistrzostw Polski.

O tym samym jednak myślą też najbliżsi rywale "akademików" - Gorzovia w pierwszej rundzie spisała się nieco poniżej oczekiwań, zajmując na półmetku sezonu szóstą lokatę i w rewanżach chcą za wszelką cenę odrobić poniesione straty, m.in. w przegranym niespodziewanie 1:3 meczu 1. kolejki, u siebie z Politechniką.

Przypomnijmy, że wówczas to dwa punkty dla rzeszowian zdobył były zawodnik Gorzovii, Paweł Płatonow, a jedno "oczko" dorzucił Paweł Chmiel. Gorzowianie do Rzeszowa przyjadą w najmocniejszym składzie, a więc z rutynowanymi gwiazdami: Chińczykiem Liu Kaiem oraz Czechem Martinem Olejnikiem.

Superliga mężczyzn: SPAR AZS Politechnika Rzeszów - GKS Gorzovia Romus Gorzów
10 stycznia 2012, godz. 18:00, ul. Poznańska 2a
(Centrum Dydaktyczno - Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Wstęp wolny.

Czytano: 1450 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska