AZS Politechnika Rzeszów - Lewandowski trzeci podczas III OTK Seniorów!
Lewandowski trzeci podczas III OTK Seniorów!

7 lutego 2012, 14:06 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Tomasz Lewandowski podczas rozgrywanego w Łomży III Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów. Grający trener SPAR AZS Politechniki Rzeszów musiał uznać jedynie wyższość Patryka Chojnowskiego, kończąc zmagania na miejscach 3 - 4. O jeden przedział niżej sklasyfikowany został drugi z "akademików", Paweł Chmiel (lokaty 5 - 8).

Do pobrania: wyniki i klasyfikacje końcowe III OTK Seniorów

Lewandowski w drodze do półfinału pokonał najpierw w stosunku 4:0 Konrada Kulpę, a następnie 4:1 Filipa Szymańskiego. W trzecim występie poprzeczka okazała się być zawieszona już zbyt wysoko - Patryk Chojnowski pokonał rzeszowianina w czterech setach, w finale ulegając 2:4 Florasowi.

To właśnie reprezentant Bogorii Grodzisk Mazowiecki okazał się przeszkodą nie do przejścia dla Pawła Chmiela. Obaj zmierzyli się ze sobą w ćwierćfinale, gdzie po dwóch wygranych partiach przez kapitana SPAR AZS, kolejne cztery sety zapisał na swoje konto Floras. Wcześniej Chmiel w siedmiu setach pokonał Szymona Malickiego.