AZS Politechnika Rzeszów - Wyjazd do "jaskini lwa" pokaże Orange Sport!
Wyjazd do jaskini lwa pokaże Orange Sport!

Wyjazd do "jaskini lwa" pokaże Orange Sport!


20 lutego 2012, 13:15 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów w najbliższy wtorek o godzinie 16:10 ponownie zawitają na ekrany telewizorów. Tym razem kamery stacji Orange Sportu będą bowiem obecne w Grodzisku Mazowieckim, gdzie rzeszowianie zmierzą się z najbardziej utytułowaną polską ekipą ostatnich lat, Bogorią."Inżynierowie" jadą do Grodziska Mazowieckiego w znakomitych nastrojach - w meczu 13. kolejki Superligi pokonali oni bowiem we własnej hali ekipę aktualnych mistrzów kraju, Olimpią-Unią Grudziądz. Dwa dające zwycięstwo punkty dla Politechniki wywalczył wtedy Paweł Płatonow.

Białorusin wyrósł na lidera zespołu, legitymując się obecnie bilansem 12 ekstraklasowych zwycięstw i 5 porażek. Pasjonująco zapowiadają się jego pojedynki z gwiazdami Bogorii - reprezentantami Polski: Wang Zeng Yi, Robertem Florasem czy Danielem Górakiem. Grodziszczanie w bieżącym sezonie przegrali jak dotąd jedynie raz, w trzynastu kolejkach gromadząc na koncie 33 punkty.

Transmisję "na żywo" z pojedynku Bogoria - SPAR AZS przeprowadzi kanał Orange Sport. Mecz będzie można śledzić zarówno za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i strony internetowej stacji. Początek transmisji we wtorek o godzinie 16:10.

Czytano: 1329 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska