AZS Politechnika Rzeszów - SPAR AZS gra w Miękinii - "na żywo" w Orange Sport!
SPAR AZS gra w Miękinii - na żywo w Orange Sport!

SPAR AZS gra w Miękinii - "na żywo" w Orange Sport!


13 marca 2012, 10:32 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów po piątkowej, dość pechowej porażce z ZKS Drzonków we własnej hali, chcą jak najszybciej powrócić na zwycięską drogę. Dobrą okazję ku temu stanowi mecz szesnastej kolejki Superligi mężczyzn, w którym "akademicy" zmierzą się na wyjeździe z ekipą LKS Odra Roeben Miękinia.Najbliżsi rywale SPAR AZS niewątpliwie obecnego sezonu nie mogą uznać za udany. Z piętnastu dotychczas rozegranych spotkań nie udało im się bowiem wygrać żadnego, a na swoim koncie zapisali zaledwie dwa punkty, zdobyte po porażkach 2:3 u siebie z Condohotels Morliny Ostróda oraz Ternaeben Pogonią Lębork. Dość powiedzieć, że lider zespołu, Piotr Chodorski, legitymuje się bilansem 6 zwycięstw i aż 13 porażek w obecnym sezonie.

W zupełnie innej sytuacji są rzeszowianie - choć przed sezonem w klubie nie mówiło się głośno o szansach medalowych, na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej wydają się one dosyć spore. Warunek, by obronić miejsce w czołowej "czwórce", jest jeden: "akademicy" nie mogą teraz tracić punktów, bowiem na niebezpieczną odległość zbliżyli się do nich w tabeli Superligi pingpongiści GKS Gorzovii Romus Gorzów.

Transmisję "na żywo" z pojedynku Odra Roeben - SPAR AZS przeprowadzi kanał Orange Sport. Mecz będzie można śledzić zarówno za pośrednictwem odbiorników telewizyjnych, jak i strony internetowej stacji. Początek transmisji we wtorek o godzinie 16:10.

Czytano: 1536 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska