AZS Politechnika Rzeszów - SPAR AZS podejmie gwiazdy Grudziądza - już w niedzielę!
SPAR AZS podejmie gwiazdy Grudziądza - już w niedzielę!

SPAR AZS podejmie gwiazdy Grudziądza - już w niedzielę!


5 listopada 2012, 10:46 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

W innym niż pierwotnie zakładano terminie pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów rozegrają mecz Superligi mężczyzn z ekipą ASTS Olimpia-Unia Grudziądz. Spotkanie "akademików" z aktualnymi liderami rozgrywek odbędzie się w dniu 11 listopada br. (niedziela) o godzinie 18:00 w hali przy ul. Poznańskiej 2a w Rzeszowie.Pojedynek, zgodnie z początkowym terminarzem rozgrywek Superligi, zaplanowany był na dzień 11 grudnia br. Decyzją Polskiego Związku Tenisa Stołowego, zostało ono jednak przyspieszone o dokładnie miesiąc.

Rzeszowian czeka w tym spotkaniu nie lada wyzwanie, bowiem Olimpia-Unia to w tym sezonie ekipa aspirująca do drużynowego mistrzostwa Polski. Przed sezonem do Grudziądza przybyli dwaj reprezentanci kadr narodowych: Sheng-Sheng Huang z chińskiego Tajpej, a także Chorwat Tomislav Kolarek. Ten pierwszy jak dotąd jest niepokonany na superligowych stołach, legitymując się bilansem gier 5:0, drugi zaś - przegrał jedynie z Czechem Radkiem Mrkvicką i posiada bilans 3:1.

Niezmiennie jednak, już w trzecim z kolei sezonie, liderem grudziądzan pozostaje Bartosz Such. Reprezentant Polski w obecnym sezonie również jest niepokonany (bilans 4:0), a w ostatnim swoim występie pokonał bez straty seta samego Lucjana Błaszczyka. Wszyscy kibice, którzy w najbliższy niedzielny wieczór wybiorą się do hali przy ul. Poznańskiej w Rzeszowie, będą więc mieli okazję zobaczyć z bliska rywali z absolutnej czołówki światowego tenisa stołowego.

Superliga mężczyzn: SPAR AZS Politechnika Rzeszów - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz
11 listopada 2012, godz. 18:00, ul. Poznańska 2a
(Centrum Dydaktyczno - Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Wstęp wolny.

Czytano: 1301 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska