AZS Politechnika Rzeszów - SPAR AZS zagra z Bogorią. Oglądaj "na żywo"!
SPAR AZS zagra z Bogorią. Oglądaj na żywo!

SPAR AZS zagra z Bogorią. Oglądaj "na żywo"!


19 grudnia 2012, 08:08 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Pingpongistów SPAR AZS Politechniki Rzeszów czeka dzisiejszego wieczora ostatni w tym roku występ ligowy. W ramach 9., kończącej pierwszą rundę, kolejki spotkań Wschodzący Białystok Superligi mężczyzn akademicy zmierzą się na wyjeździe z Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Transmisję wideo z meczu od godz. 18:00 śledzić będzie można "na żywo" za pośrednictwem oficjalnego serwisu Superligi.Rzeszowianie stają przed arcytrudnym zadaniem - wszak Bogoria to najlepsza ekipa w polskim tenisie stołowym na przełomie ostatnich lat. W obecnym sezonie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego póki co w tabeli ustępują miejsca pingpongistom z Grudziądza (0:3 w bezpośrednim pojedynku), a sposób na pokonanie naszpikowanej gwiazdami ekipa znalazła też Gorzovia Gorzów. Obydwu tych porażek Bogoria doznała we własnej hali, co powinno dawać nadzieję na korzystny wynik również rzeszowianom.

Ci do meczu przystąpią na pewno mając w dalszym ciągu w pamięci niewykorzystaną szansę na zdobycz punktową w ostatnim spotkaniu z ZKS Palmiarnią Zielona Góra. Wówczas to, mimo iż swój pojedynek z Lucjanem Błaszczykiem wygrał Tomasz Lewandowski, ostatecznie SPAR AZS przegrał 1:3 i komplet punktów opuścił stolicę Podkarpacia.

Środowy, ostatni w tym roku, występ akademików będzie można oglądać "na żywo" za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego Superligi - najpierw klikając tutaj, a następnie przechodząc do zakładki "LIVE". Początek od godz. 18:00.

Czytano: 1297 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska