AZS Politechnika Rzeszów - SPAR AZS wznawia rozgrywki. Na początek - derby!
SPAR AZS wznawia rozgrywki. Na początek - derby!

SPAR AZS wznawia rozgrywki. Na początek - derby!


11 stycznia 2013, 21:36 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

Po świąteczno - noworocznej przerwie do superligowych stołów powracają pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów. Już w pierwszym meczu rundy rewanżowej Wschodzący Białystok Superligi mężczyzn, w najbliższy wtorek o godzinie 18:00, "akademików" czeka niezwykle prestiżowy i ważny pojedynek z PKS Kolping FRAC Jarosław.Drugie w historii, pingpongowe "derby Podkarpacia" zapowiadają się nadzwyczaj ciekawie. Po pierwszej rundzie gier rzeszowianie plasują się na 7. miejscu w tabeli Superligi, tracąc do beniaminka z Jarosławia jeden punkt. W tej sytuacji we wtorek obie ekipy będą walczyć o pełną pulę.

W pierwszym derbowym starciu górą okazali się "akademicy". W wypełnionej po brzegi jarosławskiej hali rzeszowianie nie mogli jedynie znaleźć sposobu na Wang Zeng Yi, triumfując ostatecznie 3:2. Zapewne i tym razem dyspozycja reprezentanta Polski, najskuteczniejszego zawodnika pierwszej rundy Superligi, okaże się kluczowa dla losów całego spotkania.

Wtorkowe derby to nie lada wydarzenie dla całego tenisa stołowego na Podkarpaciu. Po raz pierwszy tego typu spotkanie rozegrane zostanie w Centrum Dydaktyczno Sportowym Politechniki Rzeszowskiej, przy ulicy Poznańskiej 2a. Liczymy na sporą frekwencję!

Superliga mężczyzn: SPAR AZS Politechnika Rzeszów - PKS Kolping FRAC Jarosław
15 stycznia 2013, godz. 18:00, ul. Poznańska 2a
(Centrum Dydaktyczno - Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Wstęp wolny.

Czytano: 1305 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska