AZS Politechnika Rzeszów - Chmiel: grałem za bardzo "jednolicie"
Chmiel: grałem za bardzo jednolicie

Chmiel: grałem za bardzo "jednolicie"

18 stycznia 2013, 22:49 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Pingpongiści SPAR AZS Politechniki Rzeszów wtorkowego meczu derbowego z PKS Kolping FRAC Jarosław nie mogą zaliczyć do udanych. "Akademicy" ulegli beniaminkowi 1:3, a w pomeczowych wywiadach dla serwisu Rzeszow4u.pl komentowali swoją dyspozycję.

Paweł Chmiel: - Grałem za bardzo "jednolicie". W pierwszych dwóch setach było dużo flipa i otwartej gry, co rywalowi pasowało. Później zacząłem przebijać i krótko i długo. To przynosiło efekt. Niestety w czwartym secie przy stanie 9:9 źle przeczytałem rotację, Marek to wykorzystał, a później zagrał bardzo dobrą kontrę po prostej i tak ten mecz przegrałem.

Paweł Płatonow: - Mój przeciwnik był osłabiony ze względu na chorobę i grał słabiej niż zwykle, co wykorzystałem.

Tomasz Lewandowski: - Nastawialiśmy się na to, że potyczki z Markiem Klaskiem i Witalijem Niechwedowiczem są w tym meczu najważniejsze. Otwieramy mecz na 2:1 i wtedy rozdajemy karty. Niestety, nie udało się. Paweł Chmiel zagrał słabiej i rozkręcał się dopiero później. Gdyby zagrał w Klaskiem tak, jak z Wang Zeng Yi, to na pewno by wygrał i mielibyśmy przynajmniej punkt.

Rozmawiał: Wojciech Maryjka (Rzeszow4u.pl).

Czytano: 1426 razy

Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu