AZS Politechnika Rzeszów - ZAPROSZENIE NA VRABLIKA !
ZAPROSZENIE NA VRABLIKA !

ZAPROSZENIE NA VRABLIKA !


18 listopada 2013, 08:45 | dod. Tadeusz Czułno | fot.

W V kolejce rozgrywek superligi męskiej w Rzeszowie kibiców czekają z pewnością kolejne emocje.Akademicy we wtorek (19 listopada) o godz. 18.00 podejmują rewelacyjnego beniaminka z Działdowa, który dysponuje doświadczonym i b. mocnym składem.

Gwiazdą drużyny gości jest, aktualny lider rankingu ligowego, reprezentant Czech Jiri Vrablik. Rozegrał on do tej pory najwięcej pojedynków ligowych, bo aż 10, z czego wygrał 8. To głównie dzięki jego doskonałej postawie Dekorglass zajmuje 4. lokatę w ligowej tabeli.

Skład podopiecznych trenera Kołacińskiego uzupełniają dwaj leworęczni gracze: Chińczyk Xu Weliang, znany z występów m.in. w mistrzowskiej ekipie Bogorii Grodzisk Maz. i drużynie z Radzynia Podlaskiego, oraz Szymon Malicki – były reprezentant Polski grający wcześniej w Grudziądzu i Ostródzie.

Głównie dzięki znakomitej postawie Vrablika przyjezdni urwali punkty możnym superligi, tj. Bogorii i Olimpii Grudziądz, a przekonująco pokonali zespoły z Zielonej Góry i Torunia.

Rzeszowianie, nie posiadający w składzie „gwiazdy”, ale dysponujący wyrównanym składem, spróbują powstrzymać Czecha i jego kolegów, aby zdobyć kolejne cenne i ważne punkty ligowe, zwłaszcza, że w perspektywie maja wyjazdy do faworytów ligi z Grodziska Maz. (27.11.) i Jarosławia (4.12.).

Obydwa wyjazdowe pojedynki AZS będzie można oglądać na żywo, dzięki Interii, na stronie internetowej superligi o godz. 19.00.

tacz

Czytano: 1382 razy


Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów


Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska