AZS Politechnika Rzeszów - Politechnika Rzeszowska podbija Europę!
Politechnika Rzeszowska podbija Europę!

22 lipca 2009, 21:14 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Michał Kardasz

Znakomitą formę prezentują na rozgrywanych w serbskim Niszu, Akademickich Mistrzostwach Europy, pingpongiści KU AZS Politechnika Rzeszów. Tomasz Lewandowski, Alan Woś i Mateusz Szymański awansowali do półfinału imprezy i jutro zagrają ze studentami z Turcji o miejsce w wielkim finale.

Rzeszowscy akademicy zmagania w AME rozpoczęli od wygranego 3:1 pojedynku grupowego z Serbami. O awansie miał zadecydować mecz z Niemcami. Spotkanie było bardzo zacięte, ale ostatecznie tutaj również lepsi byli Polacy, triumfując 3:2.

O wejście do najlepszej "czwórki" reprezentanci Politechniki Rzeszowskiej gładko, bo 3:0, pokonali rówieśników z Anglii. Jutro czeka ich pojedynek z silną reprezentacją z Turcji, która dziś odprawiła z kwitkiem drużynę rosyjską.