AZS Politechnika Rzeszów - Już w sobotę rusza ekstraklasa!
Już w sobotę rusza ekstraklasa!

22 września 2009, 21:08 | dod. Tomasz Pasternak | fot. Grzegorz Mentel

W najbliższą sobotę tenisiści stołowi BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechnika Rzeszów, broniący brązowego medalu mistrzostw Polski, zainaugurują nowy sezon polskiej ekstraklasy mężczyzn. Akademików czeka wyjazd do Górek Noteckich na mecz z tamtejszym LUKS PEŁCZ DIAMANT.

Tomasz Lewandowski, bracia Paweł i Piotr Chmiel, a także Alan Woś do pierwszego pojedynku przygotowują się pod okiem trenera Tadeusza Czułno w Centrum Dydaktyczno - Sportowym Politechniki Rzeszowskiej. Odpowiednie rozpoczęcie sezonu jest istotne tym bardziej, że zaledwie kilka dni po powrocie z Górek Noteckich, akademików czeka bój w drugiej rundzie międzynarodowego Pucharu ETTU.

Stolica Podkarpacia przez dwa dni (3 - 4 października) gościć będzie pingpongistów z trzech różnych krajów. Rywalami rzeszowian będą: austriacki SPG RAIKA Ligist/Don Bosco, włoski CUS Torino oraz portugalski ADC Ponta do Pargo Calheta.