AZS Politechnika Rzeszów
II RUNDA
Kolejka IX
ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 3:1
POLTAREX POGOŃ Lębork - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0
DEKORGLASS Działdowo - CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom 2:3
PKS KOLPING FRAC Jarosław - KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3

Kolejka VIII
KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów1:3
KS DEKORGLASS Działdowo - POLTAREX POGOŃ Lębork 3:0
CONDOHOTELS MORLINY Ostróda - PKS KOLPING FRAC Jarosław -:-

Kolejka VII
CONDOHOTELS MORLINY Ostróda - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3
SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3
CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:0
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - KS DEKORGLASS Działdowo 3:2

Kolejka VI
SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1
PKS KOLPING FRAC Jarosław - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 3:1
CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom - POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 3:0

Kolejka V
PKS KOLPING FRAC Jarosław - CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom 3:0
CONDOHOTELS MORLINY Ostróda - POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1
KS DEKORGLASS Działdowo - SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów 3:1
ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1

Kolejka IV
CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1
CONDOHOTELS MORLINY Ostróda - SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów 3:2
POLTAREX POGOŃ Lębork - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 0:3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - KS DEKORGLASS Działdowo 1:3

Kolejka III
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - KS DEKORGLASS Działdowo 3:2
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:2
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom -:-
SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów - POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1

Kolejka II
POLTAREX POGOŃ Lębork - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 1:3
KS DEKORGLASS Działdowo - PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3
CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom - CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 3:1
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów 3:1
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - KST ENERGA - MANEKIN Toruń 1:3

Kolejka I
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1
PKS KOLPING FRAC Jarosław - POLTAREX POGOŃ Lębork 3:0
CONDOHOTELS MORLINY Ostróda - KS DEKORGLASS Działdowo 3:0
KST ENERGA - MANEKIN Toruń - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz -:-
SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów - CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom 1:3

I RUNDA
Kolejka IX
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1
CONDOHOTELS MORLINY Ostróda - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 2:3
KST ENERGA - MANEKIN Toruń - SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów 1:3
CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom - KS DEKORGLASS Działdowo 1:3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - POLTAREX POGOŃ Lębork 1:3

Kolejka VIII
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3
PKS KOLPING FRAC Jarosław - CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 3:1
CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom - KST ENERGA - MANEKIN Toruń 3:0
POLTAREX POGOŃ Lębork - KS DEKORGLASS Działdowo 2:3
SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1

Kolejka VII
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 3:0
PKS KOLPING FRAC Jarosław - SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów 3:0
KST ENERGA - MANEKIN Toruń - POLTAREX POGOŃ Lębork 3:2
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom 2:3
KS DEKORGLASS Działdowo - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 2:3

Kolejka VI
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów 3:2
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3
KS DEKORGLASS Działdowo - KST ENERGA - MANEKIN Toruń 3:0
POLTAREX POGOŃ Lębork - CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom 1:3
CONDOHOTELS MORLINY Ostróda - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 0:3

Kolejka V
KST ENERGA - MANEKIN Toruń - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1
CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3
POLTAREX POGOŃ Lębork - CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 1:3
SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów - KS DEKORGLASS Działdowo 3:2
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 0:3

Kolejka IV
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom 3:0
PKS KOLPING FRAC Jarosław - KST ENERGA - MANEKIN Toruń 3:1
SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów - CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 3:2
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - POLTAREX POGOŃ Lębork 3:1
KS DEKORGLASS Działdowo - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1

Kolejka III
KS DEKORGLASS Działdowo - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:3
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3
CONDOHOTELS MORLINY Ostróda - KST ENERGA - MANEKIN Toruń 3:2
CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 0:3
POLTAREX POGOŃ Lębork - SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów 2:3

Kolejka II
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - POLTAREX POGOŃ Lębork 3:2
PKS KOLPING FRAC Jarosław - KS DEKORGLASS Działdowo 3:0
CONDOHOTELS MORLINY Ostróda - CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom 2:3
SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 0:3
KST ENERGA - MANEKIN Toruń - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 2:3

Kolejka I
ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3
POLTAREX POGOŃ Lębork - PKS KOLPING FRAC Jarosław 2:3
KS DEKORGLASS Działdowo - CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 2:3
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - KST ENERGA - MANEKIN Toruń 3:0
CARBO-KOKS TTS Polonia Bytom - SPAR extramarket.pl AZS Politechnika Rzeszów 2:3
Medaliści II Europejskich Igrzysk Studentów 23-28 lipca 2014 r. z Rotterdamu

Zapraszamy na nową stronę
AZS Politechnika Rzeszów














Zwycięstwa: 2
Porażki: 4
Skut.: 33.3%

Zwycięstwa: 3
Porażki: 1
Skut.: 75%

Zwycięstwa: 2
Porażki: 3
Skut.: 40%

III liga podkarpacka | IV liga rzeszowska